İnsan Kaynakları

Arz Portföy, çalışanlarına geliştirici ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sunmayı hedefler.

Alanında uzman ve deneyimli bir ekibin üyesi olmak, iş birliği, açık iletişim, güven ve sürekli gelişim ile kariyerinizi inşa etmek isterseniz özgeçmişinizi ik@arzportfoy.com mail adresimiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Değerlendirme ve İşe Alım Süreci

Başvurular arasından açık pozisyonun gerekliliklerine uygun olan adaylar ile mülakat planlaması yapılır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından gerçekleştirilen ilk mülakat yetkinlik bazlı gerçekleştirilir.

Pozisyonun gerekliliklerine göre değişmekle beraber standart işe alım sürecimizde yetkinlik bazlı mülakat, yönetici mülakatları, case study, referans kontrolü, kişilik envanteri gibi aşamalar uygulanmaktadır.

Arz Portföy, çalışanlarına geliştirici ve ödüllendirici bir
çalışma ortamı sunmayı hedefler.

MT Programı

Finans sektörünün en prestijli iş alanında kariyerine güçlü bir başlangıç yapmak ve deneyimli bir ekip ile birlikte öğrenme ve gelişimine katkı sağlamak isteyen yeni mezunları MT programımız kapsamında değerlendiriyoruz.

MT Staj Programı

MT Staj Programı kapsamında, yüksek lisans eğitimine devam eden veya üniversitelerin İİBF lisans bölümlerinde 3. sınıf veya 4. sınıf öğrencisi olan öğrencileri uzun dönem stajyer olarak değerlendiriyor ve güçlü bir deneyim ile iş hayatına hazırlanmalarına katkı sağlıyoruz.

Eğitim, Gelişim ve Ödüllendirme

Ekibimizin kendi uzmanlık alanıyla ilgili trendleri takip etmelerini, güncel uygulamaları kullanmalarını ve sürekli gelişim prensibini benimsemelerini önemsiyoruz.

Bu doğrultuda, ekibimizi ihtiyaç duyulan yetkinlik bazlı eğitimler, teknik eğitimler, konferanslara katılım, yayınlara erişim gibi kişisel ve mesleki gelişim faaliyetleri ile destekliyoruz.

Performans Yönetimi sürecinde şeffaf, açık, anlaşılır ve ölçümlenebilir hedefler ile çalışanlarımızın gelişimine fayda sağlayarak potansiyellerini açığa çıkarmalarını hedefliyor, başarı ve gayreti ödüllendiriyoruz.

Kariyer Formu